Denizli’ nin Müzik ve Eğlence Durağı ROY'S CLUB

Denizli’ye özgün ve kaliteli bir mekan kazandırmayı hedefleyen Route’ta; mimarisi, deneyimli ekibi, farklı çizgisiyle çeşitli etkinliklere ev sahipliği yapmaya devam ediyor.

Detaylı İncele

ETKİNLİKLER

Roy's Club Akustik Performans Sahneler, BKM Stand Up Gösterileri, Canlı Performanslar, Konserler ve Dj Etkinlikleri ile hizmet vermektedir.

Roy's Club Yorumlar

Roy's Club Denizli'de en iyi performansları ve en muhteşem repertuarları sizlere sunuyor. Konuklarımızın Roy's Club hakkındaki yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz.

Servis özenli güler yüzlü , hızlı, eğlence genel olarak oldukça kaliteli, performanslar süper. Dahası mı tuvaletler temiz. Otoparkının olması büyük avantaj. Mekan geniş ve ferah. Denizli de eğlencenin number one ı. Selin Karaoğlan
Servergazi lokasyon olarak çok daha iyi olmuş. Geniş ve rahat ortamı çok güzel. mekan harika, çalışanlar harika. Çok memnun kaldık. Roy's Club de olmak çok keyifli, özellikle de cumartesi akşamları... teşekkürler. Yaren D.
Süper bir mekan Roy's Club... Bayıldık açıkçası; ben derim ki mutlaka tecrübe edinin. Temiz, lezzetli ve çalışanları çok disiplinli. Sahne ayrı mükemmel kafa dağıtmalık bi yer. Ata Eryılmaz
Böyle samimi sıcak kanlı insanların bulunduğu mekanlar günümüzde çok az. Kesinlikle gitmelisiniz. En özeti : Hiperaktif, pozitif enerjili ve cana yakın çalışanlar... Hijyen ve kalite de üst düzeyde. Serkan Çakır

ROY'S CLUB GALERİ

Bizi kısaca resimlerle anlattığımız galeri bölümümüzde genel olarak merak ettiklerinize yanıtlar bulacağınıza eminiz. Roy's Club Denizli'de müzik ve eğlence durağı.

Açılış Kapanış Saatleri

Pazartesi Açılış : 22:00 | Kapanış : 05:00
Salı Açılış : 22:00 | Kapanış : 05:00
Çarşamba Açılış : 22:00 | Kapanış : 05:00
Cuma Açılış : 22:00 | Kapanış : 05:00
Cumartesi Açılış : 22:00 | Kapanış : 05:00
Pazar Açılış : 22:00 | Kapanış : 05:00